Adm. Direktør​

​Anders Brink

Adm. Direktør

Tel: 7483 5012

Anders@brinktransport.dk 


​​

​Bogholderi

​Helle Brink

Bogholder

Tel: 7483 5012

Finans@brinktransport.dk

Vibeke Kjærulff Thorsen​

Bogholder

Tel: 7483 5012

Finans@brinktransport.dk

​Syd- og Sønderjylland samt Fyn

Martin Malutzki​

Terminal leder Rødding

Brink Transport ApS
Tel: +45 7483 5012

Martin@brinktransport.dk

​Jette Kehlet Petersen

Disponent Rødding

Tel +45 7483 5012

Jette@brinktransport.dk

​David Egelund Larsen

Disponent Rødding

Tel +45 7483 5012

David@brinktransport.dk 

Michael Gaasedal

Disponent Rødding

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Michael@brinktransport.dk

Michelle Junker

Disponent Rødding

Brink Transport ApS

Tel +45 7483 5012
Michelle@brinktransport.dk

​Sjælland

Lone Jørgensen

Disponent/Sjælland

Tel: 7483 5012

Sjaelland@brinktransport.dk

Jacob Wegener

Terminal Leder Sjælland

Tel: 7483 5012

Jacob@brinktransport.dk

​Viborg

Per Nielsen

Terminal Leder Viborg

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Per@brinktransport.dk

Hans Ole Huulgaard​

Disponent Viborg

Brink Transport ApS

Tel +45 7483 5012

Hans.ole@brinktransport.dk

Fahad Mohamed

Disponent Viborg

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Fmo@brinktransport.dk

Salgskonsulenter

​Klaus Nielsen

​Salgskonsulent Fyn/Sydjylland

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5405

Klaus1205@brinktransport.dk

Thomas S. Ejsing​

Salgskonsulent Sjælland

Brink Transport ApS
Tel: +45 7483 5012

Mobil: +45 8140 5611
Thomas@brinktransport.dk

Hugo Friis Lund

Salgskonsulent Midt- og Nordjylland

Brink Transport ApS
Tel: +45 7483 5012

Mobil: +45 2288 0055
Hugo@brinktransport.dk

Jan Kure

Salgskonsulent Sjælland

Brink Transport ApS
Tel: +45 7483 5012

Mobil: +45 3015 3637

Jan@brinktransport.dk

Ledige stillinger.

-​ Derudover mangler vi Vognmænd med 8 pallers biler, til distributions kørsel. 

- Se meget mere under karriere. 

-Vi glæder os til at høre fra dig.