​Bogholderi

​Helle Brink

Bogholder

Tel: +45 7483 5012

Finans@brinktransport.dk

Vibeke Kjærulff Thorsen​

Bogholder

Tel: +45 7483 5012

Finans@brinktransport.dk

​Syd- og Sønderjylland samt Fyn

Martin Malutzki​

Terminal leder Rødding

Brink Transport ApS
Tel: +45 7483 5012

Martin@brinktransport.dk

​Jette Kehlet Petersen

Disponent Rødding

Tel +45 7483 5012

Jette@brinktransport.dk

​David Egelund Larsen

Disponent Rødding

Tel +45 7483 5012

David@brinktransport.dk 

Michael Gaasedal

IT-Ansvarlig

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Michael@brinktransport.dk

Kristina Andersen

Disponent Rødding

Brink Transport ApS

Tel +45 7483 5012
Kristina@brinktransport.dk

​Sjælland

Lone Jørgensen

Disponent Sjælland

Tel: +45 7483 5012

Sjaelland@brinktransport.dk

Jacob Wegener

Disponent Sjælland

Tel: +45 7483 5012

Jacob@brinktransport.dk

Peter Stadelund

Terminal Leder Sjælland

Tel: +45 7483 5012
Mobil: +45 8140 0157

Peter@brinktransport.dk

Mohamad El-Jahim

Disponent Sjælland

Tel: +45 7483 5012

Mohamad@brinktransport.dk

​Viborg

Per Nielsen

Terminal Leder Viborg

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Per@brinktransport.dk

Hans Ole Huulgaard​

Disponent Viborg

Brink Transport ApS

Tel +45 7483 5012

Hans.ole@brinktransport.dk

Niclas Søvsø Mortensen

Disponent Viborg

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Nsm@brinktransport.dk

Fahad Mohamed

Disponent Viborg

Key Account Manager

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Fmo@brinktransport.dk

Salgskonsulenter

Jan Kure

Salgskonsulent Sjælland

Brink Transport ApS
Tel: +45 7483 5012

Mobil: +45 3015 3637

Jan@brinktransport.dk

Hugo Friis Lund

Salgskonsulent Midt- og Nordjylland

Brink Transport ApS
Tel: +45 7483 5012

Mobil: +45 2288 0055
Hugo@brinktransport.dk

​Anders Brink

Adm. Direktør
Salgskonsulent Syd- og Sønderjylland samt Fyn
Tel: +45 7483 5012

Mobil: +45 5118 6609

Anders@brinktransport.dk 


​​

Står du og mangler den helt rigtige transport løsning?

​​​Hos Brink Transport står vi altid klar til at give råd, vejledning eller et knivskarpt tilbud til netop din virksomhed. Du kan booke et helt uforpligtende og gratis møde - alt du skal gøre, er kontakte én af vores salgskonsulenter.

​Anders Brink

Salgskonsulent Syd- og Sønderjylland samt Fyn

Mobil: +45 5118 6609

Anders@brinktransport.dk

Hugo Friis Lund

Salgskonsulent Midt- og Nordjylland

Brink Transport ApS

Mobil: +45 2288 0055

Hugo@brinktransport.dk

Jan Kure

Salgskonsulent Sjælland

Brink Transport ApS

Mobil: +45 3015 3637

Jan@brinktransport.dk