​Medarbejdere

​Anders Brink

Adm. Direktør

Tel: 7483 5012

Anders@brinktransport.dk 


​​

​Klaus Nielsen

​Salgsdirektør: Salg, kundepleje, forretningsudvikling.

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5405

Mobil: 30735402

klaus1205@brinktransport.dk

​Helle Brink

Bogholder

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5402

Finans@brinktransport.dk

Vibeke Kjærulff Thorsen​

Bogholder

Tel: 7483 5012

Finans@brinktransport.dk

​Jette Kehlet Petersen

Disponent

Tel: 7483 5012

jette@brinktransport.dk 

​David Egelund Larsen

Disponent

Tel: 7483 5012

David@brinktransport.dk 

Finn Lund

Disponent

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Direkte: Tlf. 69 14 54 03
Finn@brinktransport.dk

Tanja Lund Trærup

Disponent

Brink Transport ApS

Tel +45 74835012
Direkte +45 6914 5408

Tanja@brinktransport.dk

Lone Jørgensen

Disponent/Sjælland

Tel: 7483 5012

Sjaelland@brinktransport.dk

Jacob Wegener

Terminal chef Sjælland

Tel: 7483 5012

Jacob@brinktransport.dk

Asbjørn Wieck-Nordahn

Lagermand/sjælland

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Sjaelland@brinktransport.dk

Nicolai Sørensen

Lagermand/Sjælland

Brink Transport ApS

Tel +45 74835012
Sjaelland@brinktransport.dk​

Hans Ole Huulgaard​

Distriktschef Nord/Disponent Hammel

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012

Dir: +45 69145407

Hans.ole@brinktransport.dk

Niels Hansen

Disponent Hammel

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Niels@brinktransport.dk

Ledige stillinger.

Vi søger pt. 2 sælgere. 1 til henholdsvis Midt og Nordjylland, samt en til Sjælland. 

-​ Derudover mangler vi Vognmænd med 8 pallers biler, til distributions kørsel. 

- Se meget mere under karriere. 

-Vi glæder os til at høre fra dig.