Hjerting Skovvej 5, 6630 Rødding​

Hovednummer: 74 83 50 12​

​Medarbejdere

​Anders Brink

Adm. Direktør

Tel: 5118 6609

Anders@brinktransport.dk 


​​

​Klaus Nielsen

​Direktør Ansvar: Salg, kundepleje, forretningsudvikling samt support gruppen.

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5405

Klaus@brinktransport.dk 

​Helle Brink

Bogholder

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5402

Finans@brinktransport.dk 

Hans Ole Huulgaard

​​Distriktleder afd. Nord/Hammel, Kundesupport

​og disponent

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5407

Hans.ole@brinktransport.dk

​Jette Kehlet Petersen

Disponent/kundesupport

Tel: 7483 5012

jette@brinktransport.dk 

​David Egelund Larsen

Disponering/Kvalitetsansvarlig

Tel: 7483 5012

David@brinktransport.dk 

Maria Skovrup Juul

​Disponent/kundesupport

Tel: 7483 5012

maria@brinktransport.dk

Ole Bang

​Projektleder/Disponent

Tel: +45 7483 5012

Mobil: +45 9215 5417
ole@brinktransport.dk

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.

Brink Transport​

Hjerting Skovvej 5

6630 Rødding​

Tlf: 74 83 50 12

E-mail: support@brinktransport.dk

Lager og Logistik

Hjerting Skovvej 5

6630 Rødding​

Tlf: ​74 83 50 12

E-mail: klaus@brinktransport.dk

Kurérkørsel Express

Hjerting Skovvej 5

6630 Rødding​

Tlf: 74 83 50 12

E-mail: support@brinktransport.dk