Hjerting Skovvej 5, 6630 Rødding​

Hovednummer: 74 83 50 12​

Telefon: ​74 83 50 12

     Vagt: 74 83 50 12

​Medarbejdere

​Anders Brink

Adm. Direktør

Tel: 5118 6609

Anders@brinktransport.dk 


​​

​Klaus Nielsen

​Salgsdirektør: Salg, kundepleje, forretningsudvikling.

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5405

klaus1205@brinktransport.dk

​Helle Brink

Bogholder

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5402

Finans@brinktransport.dk 

Hans Ole Huulgaard

​​Distriktleder afd. Nord/Hammel, Kundesupport

​og disponent

Tel: 7483 5012

Direkte: 6914 5407

Hans.ole@brinktransport.dk

​Jette Kehlet Petersen

Disponent

Tel: 7483 5012

jette@brinktransport.dk 

​David Egelund Larsen

Disponent

Tel: 7483 5012

David@brinktransport.dk 

Finn Lund

Disponent

Brink Transport ApS
Tel +45 7483 5012
Direkte: Tlf. 69 14 54 03
Finn@brinktransport.dk

Tanja Lund Trærup

Disponent

Brink Transport ApS

Tel +45 74835012
Direkte +45 6914 5408

Tanja@brinktransport.dk

Brink Transport ønsker alle vore kunder og dygtige medarbejdere en rigtig Glædelig Jul samt et godt Nytår.

Vi vil samtidigt sige tak for et godt samarbejde og gode indsats i 2018. Brink Transport ser frem til at servicere jer i 2019!

-Og husk vi har åbent imellem jul og nytår.

Brink Transport​

Hjerting Skovvej 5

6630 Rødding​

Telefon: 74 83 50 12

E-mail: support@brinktransport.dk

Lager og Logistik

Hjerting Skovvej 5

6630 Rødding​

Telefon: ​74 83 50 12

E-mail: klaus@brinktransport.dk

Kurérkørsel Express

Hjerting Skovvej 5

6630 Rødding​

Telefon: 74 83 50 12

E-mail: support@brinktransport.dk